На фінал Кубка України в автобусі Інгульця / Шахтар — Інгулець / #ВИЇЗД 5 / ТРЕНДЕЦ


Pin It

31 thoughts on “На фінал Кубка України в автобусі Інгульця / Шахтар — Інгулець / #ВИЇЗД 5 / ТРЕНДЕЦ

  1. ТРЕНДЕЦЬ 12.02.2020 at 21:24 - Reply

    😄Найпозитивніший футбольний telegram-канал України
    http://bit.ly/2GfacA6

    🎯Найкращий спортивний instagram України
    https://www.instagram.com/tribuna_ua/
    ТАЙМКОДИ:
    1:25 — спартанська база "Інгульця"
    4:00 — "півтори сосиски на людину" — столова і раціон "Інгульця"
    5:30 — автобус-плацкарт. Що читають, в що грають, про що говорять і з кого жартують футболісти під час дороги
    8:35 — "Ми як Лестер. Ніхто не знав, а потім всі на хайпі за них топили"
    12:02 — "там ікри, обережно" — людина без м’язів, але з великим серцем
    12:45 — поїздка тренера на прес-конференцію
    14:40 — "у нас во Владимировке на пресс-конференциях кроме администратора никого нет, а здесь 300 человек"
    15:42 — роздягальня команди
    16:12 — емоція футболістів "Інгульця" на Кубок України
    16:50 — "якщо виграємо — водій нап’ється і всі ми також, тому не знаємо як поїдемо додому"
    17:18 — Поворознюк розробляє з футболістами план на гру
    19:12 — президент "Інгульця" про гонорари, Тайсона, трансфери, Леді Гагу в селі
    22:00 — тренер "Інгульця" про тактику, PDDA, стратегію на фінал
    26:03 — "Зеленський, Джиган, Блек Стар, Потап, Время і Стєкло, Баста, РХЧП, Лісапєтний батальйон" — кого хочуть футболісти з зірок бачити на святкуванні в селі?
    27:41 — "церковна вода" — про допінг на тренуваннях
    28:02 — Поворознюк проти футболістів "Інгульця" в квадрат
    29:07 — "за 5 тисяч гривень бутси не можу купити" — в якому взутті грають футболісти "Інгульця"
    30:15 — атмосфера біля стадіону
    31:13 — старт матчу
    32:28 — роздягальня після матчу
    32:53 — слова після матчу

  2. Epic -BRAWL STARS 12.02.2020 at 21:24 - Reply

    У меня есть друг Артём и его батя играет в ингульце

  3. Виктор Гаврилюк 12.02.2020 at 21:24 - Reply

    Інгулець мені почав подобатись ще задовго до фіналу, хоча я сам з Вінниці. Повознюк красава!

  4. Tetiana Kharun Mokrytskya 12.02.2020 at 21:24 - Reply

    Подивилась блог і до цього моменту ніколи навіть і нечула про таку команду, але так раділа за них!!! Звичайно що шкода що програли але я впевненна що вони стараються набагато більше ніж деякі футболісти європейського рівня!

  5. Виталий Добрый 12.02.2020 at 21:24 - Reply

    iнгулець як лестер по Кiровоградськi .

  6. Виталий Добрый 12.02.2020 at 21:24 - Reply

    Понравилась команда ингулец ,открытость ,простота залог успеха .

  7. Виталий Добрый 12.02.2020 at 21:24 - Reply

    Таксист став футболiстом це мiшуренко ,все можливо треба лише хотiти змiнюватись на краще.

  8. Максим Довлатов 12.02.2020 at 21:24 - Reply

    А звёзд назвали всех русских, разве вам можно их слушать ??? Они же с России(агрессоры как вы говорите) хммм странно

  9. Давай видос про шахтёр, кто поддерживает лайк👍

  10. юра назурбаев 12.02.2020 at 21:24 - Reply

    Інгулець топ .таксист тракторист будівельник…і нак далі…вот вам і команда…красави

  11. Papa- Podsekai 12.02.2020 at 21:24 - Reply

    Ингулец-молодец!!!!! удачи вам …..интересно будет посмотреть в новом сезоне

  12. Havalec Aleksandr 12.02.2020 at 21:24 - Reply

    Не стыдно? Ты своего ничего не можешь предумать как скопировать канал Русского блогера " Красава"

  13. Скажу чесно, побачив вперше (нажаль) канал ТРЕНДЕЦ днів десять назад, на сьогодні подивився майже всі випуски, дуже класний, нестандартний і водночас простий формат програми!!!!! Респект Дімі а також усій команді!!!
    На рахунок сенсацій у футболі, буду писати те що бачив наживо.
    Сенсації у світовому футболі:
    1. Фінал Л.Ч.1999р. Баварія-М.Ю.1:2 відігратися за 4хв.до завершення матчу це просто Мега Круто!!!!
    2. Фінал Л.Ч.2005р Мілан-Ліверпуль 3:3 , також дуже крутий матч!!!
    Сенсації за участю українських клубів:
    1. Виступ Динамо Київ в Л.Ч.1998-1999р. гарна гра, супер результат, в складі майже всі українці, нажаль зупинилися за крок до фіналу.
    2.Фінал кубка УЄФА 2009р.Шахтар володар останнього кубка УЄФА!!!
    Сенсації 2019р. у футболі:
    У світі, це 1/2 ф.Л.Ч Ліверпуль-Барселона 4:0 із (0:3) це просто щось неймовірне, матч просто БОМБА!!!!!!
    В Україні сенсація номер один в футболі, це 100% "ІНГУЛЕЦЬ" пройти таких суперників на шляху до фіналу, а в фіналі до 28 хв. виглядали ніяк не гірше Шахтаря, за це хлопцям просто величезний РЕСПЕКТ!!!!!!!!

  14. Alex Slidenko 12.02.2020 at 21:24 - Reply

    Хоть один блогер встал со стула и начал делать выпуски более менее интересные. А то эти интервьюеры на стульях задолбали.

  15. Даниил Лебединец 12.02.2020 at 21:24 - Reply

    В футболе для меня главная сенсация это Аякс,это одна из самых молодых команд в истории Лиги Чемпионов которая дошла до полуфинала,никто не верил в то что они доберутся до полуфинала они верили в свои силы и могли положится только на себя,для меня это очередной пример того что футбол это командная игра

  16. Виктор 12.02.2020 at 21:24 - Reply

    Самая большая сенсация в мировом футболе была для меня — это выход национальной сборной Украины в четвертьфинал чемпионата мира 2006 года !

  17. Команда Black Star 12.02.2020 at 21:24 - Reply

    ответный матч полуфинала этой лч, Ливерпуль 4:0 Барселона

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *